Priporočilo – Osnovna šola dr. A. Trstenjaka Negova

Zahvaljujemo se vam za poslani CD in možnost uporabe nalog. Našim učencem smo razdelili vaše letake in glede na povratne informacije smo ugotovili, da se kar nekaj učencev, še posebej tistih, ki jim slabše gre v šoli, a so zagnani in delovni, pogosto rešujejo vaše naloge. Ker je naša šola bolj podeželjska in socilano ter izobrazbeno glede strukture staršev šibkejša, imajo tako ti otroci možnost, da imajo naloge na dosegu roke in ni potrebno obremenjavati staršev, ker le – ti tega ne bi zmogli.

Prav tako uvajamo v pouk tudi uporabo i-table in učitelji učitelji pogosto opomnijo učence, kje še lahko najdejo spletno povezavo na podobne naloge ali pa jim v njihovi spletni učilnici naredijo povezavo na te naloge.

OŠ dr. A. Trstenjaka Negova, Slavica Trstenjak